طبیب برروی دستگاه یا صفحه مرورگر دیگری باز شده است، جهت استفاده از طبیب در همین محیط برروی دکمه زیر کلیک کنید.
طبیب طبیب
طبیب طبیب
شرایط استفاده از خدمات

تمامی اصول و رویه‏‌های طبیب منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است، از این رو متعاقبا کاربران طبیب اعم از بیماران و پزشکان نیز موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند.

تمامی کاربران این مهم را می پذیرند، در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات طبیب تغییراتی در آینده ایجاد شد آن را مجدد بپذیرند، قوانین و مقررات در همین صفحه منتشر و بروز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از طبیب به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

  • طبیب پلتفرمی است متشکل از نرم افرار موبایل و وب سایت حوزه سلامت جهت تسهیل ارتباط (بستر ارتباطی) میان کاربران متخصص (پزشکان، دامپزشکان، پیراپزشکان، کارشناسان تغذیه، روانشناسان و کلیه اشخاص تحت نظام خاص که با تایید سازمان نظام پزشکی کشور فعالیت می کنند) و اشخاصی (کاربر عادی) که به نوعی نیاز به اخذ مشاوره از متخصص دارند و این نکته حائز اهمیت است هرگز نباید به عنوان جایگزین مراجعه حضوری به مشاور و پزشک تلقی و مورد استفاده قرار گیرد.

  • هر کاربر مجاز به داشتن یک نام حساب کاربری می باشد.

  • کاربران تنها مجاز به ثبت نام با شماره تلفن همراه شخصی خود هستند.

  • کاربران برای آنالیز هر چه دقیق تر پزشک و مشاور می بایست سن، جنسیت و محل سکونت و سوابق بیماری و... در قسمت پروفایل خود تکمیل نمایند، شایان ذکر است این موضوع اختیاری است.

  • اهانت به کاربران، پزشکان، مشاوران، اقلیت های قومی و مذهبی، تفرقه افکنی، و هر گونه صحبت سیاسی در طبیب ممنوع است و پس از گزارش به آن رسیدگی خواهد شد.

  • قطع بودن انواع فیلترشکن قبل از ورود به طبیب اجباری است.

  • کاربران برای استفاده از سامانه طبیب باید حداقل دارای سن ۱۸ سال تمام شمسی باشند، درغیر این صورت مجاز به استفاده از سامانه نیستند.

  • طبیب هیچ گونه ارتباط، نظارت و مسئولیتی در قبال محتوا، محصولات و عملکرد شرکت ها، وب سایت و اپلیکیشن هایی که خارج از طبیب فعالیت می کنند و کاربر از طریق تبلیغات یا متن های داخل طبیب با آنها آشنا شده باشد ندارد و طبیعتاً هرگونه خسارت های مالی و جانی احتمالی ناشی از استفاده از آنها برعهده ارائه دهنده آن محصول و خدمات و محتوا است.

  • نظرات و دیدگاه های کاربران به پزشکان شخصی بوده و طبیب تنها دیدگاه های دارای فحاشی و بی احترامی را حذف میکند و پزشکان و مشاوران نمیتوانند درخواست حذف دیدگاه بصورت سلیقه ای نمایند.

درباره طبیب

طبیب پلتفرم آنلاین ارائه خدمات ویزیت و مشاوره آنلاین حوزه پزشکی و روانشناسی به صورت متنی، صوتی و تصویری می باشد.

کاربران از طریق برنامه طبیب می توانند در هر ساعت از شبانه روز با موبایل یا کامپیوتر های شخصی خود به مشاوره با متخصصین برجسته و انتخاب شده طبیب بپردازند. از سوی دیگر طبیب به متخصصین و مشاوران حوزه سلامت اعم از پزشکان، روانشناسان و پیراپزشکان این امکان را می دهد که به راحت ترین روش ممکن به ویزیت و مشاوره‌ آنلاین کاربران بپردازند.

نماد های طبیب

تمام حقوق مادی و معنوی برای مایرا دیجیتال محفوظ میباشد
تمام حقوق مادی و معنوی برای مایرا دیجیتال محفوظ میباشد
طبیب در شبکه های اجتماعی:
طبیب در شبکه های اجتماعی: