طبیب برروی دستگاه یا صفحه مرورگر دیگری باز شده است، جهت استفاده از طبیب در همین محیط برروی دکمه زیر کلیک کنید.
ضمانت بازگشت وجه

کاربران همواره می توانند در صورت عدم رضایت از کیفیت مشاوره انجام یافته و یا هرگونه اخلال احتمالی در طول مشاوره، درخواست عودت وجه مشاوره را برای کارشناسان طبیب به شماره پشتیبانی طبیب ۰۹۳۰۰۷۷۷۵۰۰ در WhatsApp ارسال نمایند.

تمامی درخواست ها پس از بررسی از طریق همین آدرس ایمیل پاسخ خواهد داده شد و درصورت تایید کارشناس، وجه مشاوره به کیف پول کاربر عودت داده می شود. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت های سرویس، امکان عودت این وجه به کارت و یا حساب بانکی کاربر امکان پذیر نمی باشد و کاربران می توانند از وجه عودت داده شده صرفاً جهت مشاوره مجدد و یا ارجاع به مشاورین طبیب استفاده نمایند.

درباره طبیب

پلتفرم طبیب، ارائه دهنده خدمات آنلاین ویزیت و مشاوره پزشکی و روانشناسی به صورت چت متنی و تماس های صوتی و تصویری می باشد.

کاربران از طریق پلتفرم طبیب می توانند در هر ساعت از شبانه‌روز با موبایل یا کامپیوتر های شخصی خود به مشاوره با متخصصین برجسته حوزه سلامت بپردازند و در تخصص های مختلف شامل ویزیت کرونا، مشاوره واکسن کرونا، داخلی، اورولوژی، قلب و عروق، زنان و زایمان، مامایی، تغذیه، رژیم غذایی کرونا، روانشناسی، ترک اعتیاد، روانپزشکی، اختلالات جنسی، مشکلات جنسی و... ویزیت شوید و مشاوره پزشکی آنلاین دریافت نمایید.

نماد های طبیب

تمام حقوق مادی و معنوی برای مایرا دیجیتال محفوظ میباشد
تمام حقوق مادی و معنوی برای مایرا دیجیتال محفوظ میباشد
پلتفرم طبیب در شبکه های اجتماعی:
پلتفرم طبیب در شبکه های اجتماعی: